Uskutečněné akce

Novoroční pochod

14.02.2011 16:34

Již podeváté

Tak jako každoročně i letos jsme se sešli, abychom na Nový rok udělali něco pro sebe. Členi Klubu českých turistů a další příznivci turistiky se sešli na Nový rok po obědě, aby společně oslavili vstup do roku 2011. Novoročního pochodu se účastnilo 40 turistů, kteří kromě toho, že se prošli přírodou na zdravém vzduchu, začali plnit některá svá novoroční předsevzetí. Např. těžce se zbavovat kil nabytých lehce o Vánocích. Počasí nám přálo, sice trochu foukal protivítr, ale všude kolem byl jen čistý bílý sníh, cestičky kolem řeky, kudy vedla naše trasa, byly prohrabané /díky/, takže se šlo vcelku pohodlně. V cíli u Stroupče nás přivítal vesele plápolající ohníček, kde byla možnost si opéci donesené uzeniny, jablka apod., trochu se ohřát, popovídat si. Vítr pomalu ustával a nám se ani nechtělo se rozcházet.

Záznamy: 17 - 17 ze 17
<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17