Kniha návštěv

Datum: 24.01.2015

Vložil: KČT Litoměřice

Titulek: Turistické známky+nálepky

Oznamujeme, že v litoměřickém infocentru jsou k dostání tur. známky+nálepky (omezené množství) vydané k julilejnímu padesátému výstupu dne 1. 1. 15 na Radobýl.

Datum: 24.09.2013

Vložil: Turistické dalekohledy

Titulek: Pozvání

Rádi bychom Vás pozvali členy klubu na stránku, kam jsme zařadili nejoblíbenější turistické dalekohledy na našem e-shopu.
Dalekohledy jsou to především kompaktní s dobrou optikou a v různých cenový relacích.
Těšíme se na vás. https://www.dalekohledy-puskohledy.cz/top-turisticke-dalekohledy-a150

Datum: 11.04.2013

Vložil: J. Kochová

Titulek: změna informací

Po přečtení informace ke stažení, týkající se výše členských příspěvků žádám o provedení těchto změn: výše čl. příspěvků uvedená pro rok 2011 je ve stejné výši, jako je pro rok 2013. A dále člen KČT při odběru časopisu Turista má roční předplatné ve výši 363 Kč. Prosím o provedení opravy. Díky

Datum: 26.03.2011

Vložil: J.Zýková

Titulek: Nové stránky Klubu turistů

Dověděla jsem o nich z Žateckých novin.Jsou pěkné a přehledné.Díky jejich tvůrcům.Nás členů je mnoho a jistě je budou s potěšením prohlížet a psát do nich.S pozdravem JZ.

Datum: 11.02.2011

Vložil: Jana

Titulek: 1. návštěva

Zdravím všechny turisty. Tak jsem asi první, kdo se na tyto stránky podíval.Našla jsem tyto stránky ale náhodou, neboť ve webové adrese chybělo na nástěnce uvedení zatec.

Přidat nový příspěvek