Velikonoční výlet do Ústí nad Labem

Odbor KČT Žatec pořádá ve čtvrtek 2. dubna

Velikonoční výlet do Ústí nad Labem

s exkurzí do Českého rozhlasu Sever

O velikonočních prázdninách s námi pojeďte na výlet do Ústí nad Labem. Po příjezdu do Ústí navštívíme Wolfrumovu vilu, kde sídlí rozhlas od roku 1945. Zde nás čeká prohlídka této novorenesanční budovy Českého rozhlasu Sever s výkladem, malým občerstvením a dárkem. Po prohlídce odjedeme do vaňova do restaurace Kotva kde se občerstvíme. Pokud nám bude přát počasí půjdeme po ZTZ k Vaňovského vodopádu a na vyhlídku Vrkoč. Pak dojdeme po hřebenu Labských vrchů na Větruš. Zde je zrcadlové a přírodní bludiště, rozhledna a restaurace. Z Větruše sejdeme na nádraží a vlakem se vrátíme do Žatce. Celková trasa 7 km.

Cena výletu: členové odboru KČT Žatec 100 Kč, děti do 15 let členové KČT 60 Kč, členové KČT 120 Kč, ostatní 140 Kč

Cena výletu kryje všechny náklady na dopravu, exkurzi, rodilého průvodce a pojištění.

Výlet je již plně obsazen